Google Adwords Reklamları

Hedef kitleniz Google arama motorunda ürün ve hizmetleriniz ile alakalı anahtar kelimelerden birini aradığında, reklamınızın arama sonuçlarının yanında ve üstünde gösterilir. Reklamlarınız Google’da istediğiniz anahtar kelimelere aratıldığında ilk sayfada görünür. Dilediğinizde reklam metinlerinde ve anahtar kelimelerde değişiklikler yapabilir, yeni kampanyalarınızı Türkiye’deki ve dünyadaki Google kullanıcılarına duyabilirsiniz. Google AdWords’te, reklamınızın nerede görüntüleneceğini seçebilir, Sizin için uygun olan bir bütçe belirleyebilir ve reklamınızın etkisini kolaylıkla ölçebilirsiniz. Tıklama başına maliyet teklifi ile, yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıkladığında ücretlendirilirsiniz. “Reklam bütçenizi günlük ve aylık limitlere bölerek“, ne kadar ödemek istediğinize siz karar verirsiniz.

Google Reklam Avantajları

Neden Adwords Reklam ?

Google AdWords reklamları, ürün ve hizmetlerinize ilgi duyan hedef kitlenize ulaştırır. Markanızı hergün yüzbinlerce kişiye gösterip, gelirinizi iki’ye katlarsınız.

Adwords Maliyet Kontrolü

AdWords reklamlarında sadece sizin belirlediğiniz TBM (tıklama başı maliyet) ödersiniz. Ve hiç bir şekilde belirlediğiniz maliyetin dışına çıkmazsınız.

Online Platformlarda Olun?

Google arama motoru üzerinden, dünyada ve türkiyede kullanıcılara ulaşın. Hergün milyonların gözü üzerinizde olsun, marka değerinizi arttırmak istemez misiniz?

Ölçümleme ve Raporlama

Reklamdan gelen trafiği konum, anahtar kelime gibi filtrelerle ölçümleme ve raporlama yapın. Google reklam filtresi ile tıklanma trafiğinizi anlık olarak takip edin.

Hedefleme ve Kontrol

Reklamlarınızı doğru kitleye gösterin ve kullanıcı kontrolünü elinize alın. Zamandan ve paradan her zaman adwords reklamlarımız ile tasarruf edin.

99.99% Başarı

Profesyonel ekibimiz sayesinde reklamlarınıza daha az para harcayın ve karlı çıkın. En düşük tıklama maliyetleri ve En yüksek kazancı ekibimiz ile yakalayın.

Neden Google Reklam?

Özelleştirebilirlik

Google Reklam verenlerin ulaşmak istediği hedefleme, maliyet ve performans hedefleri doğrultusunda ve tüketicinin beklentilerini temel alarak sınırsız değişiklik yapılabilmek için.

Dönüşüm Takibi

Adwords Reklam yayını boyunca hedef kriteleri belirleyerek (Ziyaret süresi, form doldurma, üyelik, satış vb.) değerli aksiyonların takip edilmesi ve optimizasyonu için.

Raporlama & Analiz

Google Adwords Kampanya sürecine yön verecek performans, maliyet, kullanıcı davranışları ve dönüşüm verilerini toparlayarak, kapsamlı analizler gerçekleştirmek için.

24/7 Destek

Adwords reklam verenlerimize ulaşmak istedikleri hedef kitleye erişene kadar, 7/24 ekibimiz tarafından destek için.

© 2006-2015 Ege Tanıtım EGE TANITIM Web Tasarım | Web Tasarım İzmir | Web Tasarım Firması izmir| E-Ticaret / Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım izmir, Yazılım-baskı-network It Çözümleri İzmir SiteLock